Forum sojuszu ECONOMY

Forum sojuszu ECONOMY

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 20-04-08 14:13:01

robaczek653

Economist

Zarejestrowany: 03-04-08
Posty: 40
WWW

pakt?

witam, jestem dyplomata sojuszu MFs, interesowałby Was moze jakis pakt? Jestescie silnym sojuszem i wspolpraca obydwu sojuszom by wyszla na dobre, oczywiscie w sprawach wojny mozna sie dogadac, bo prowadzimy 3 chwilowo, a mozliwe iz Was wojny nie interesuja , pozdrawiam Ging

glownie chodzi nam o traktaty kulturowe, oraz wspolprace przy wymianie informacji lub handlu, co do wojny zdajemy sobie sprawe, ze jestescie nastawieni na eco , jak mozesz to porozmawiaj z czlonkami swojego sojuszu, bo moj sojusz wstepnie sie juz zgodzil, a napisalem do Ciebie gdyz wiadomosc ktora wyslalem do Waszego dyplomaty wrocila do mie i chyba do niego nie dotarla, cos w komunikacji miedzy dyplomatami nie dziala chyba ;/

jesli Twoj sojusz wyrazi chec wspolpracy to odezwij sie lub niech dyplomata Wasz to zrobi, wtedy zaczniemy cos konkretniej rozmawiaj jak nasza wspolpraca bedzie wygladala , mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie , pozdrawiam

i co wy na to ?

Offline

 

#2 20-04-08 14:52:38

Andriej

Economist

Zarejestrowany: 30-03-08
Posty: 15

Re: pakt?

Ja jestem na tak. Pakt z takim sojuszem to same korzyści + może coś się ruszy w tej grze (bo na razie nudy).

Offline

 

#3 20-04-08 16:03:58

Wilkot

Economist

Zarejestrowany: 29-03-08
Posty: 15

Re: pakt?

i co taki pakt by dał poza wpisem do stronki ?

doświadczenie ogame mówi że pakty są nieprzydatne. chyba że w ikariam jest inaczej

Offline

 

#4 20-04-08 17:42:04

robaczek653

Economist

Zarejestrowany: 03-04-08
Posty: 40
WWW

Re: pakt?

w ogame bylbym zdecydowanie na nie

tutaj sam nie wiem mozna sprawdzic w praktyce
odleglosci sa dosc duze i plywanie drogie
a sojusz ktory walczy moglby odstraszac i eliminowac wrogow

Offline

 

#5 20-04-08 19:46:33

Andriej

Economist

Zarejestrowany: 30-03-08
Posty: 15

Re: pakt?

Dokładnie. W ogame to ja nawet nie byłbym w sojuszu A niestety ta gra jest jaka jest i trzeba robić wszystko żeby się totalnie nie znudziła.

Offline

 

#6 20-04-08 23:31:23

Bartes

Economist

1425379
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 27-03-08
Posty: 62
Punktów :   
WWW

Re: pakt?

No siemka,

Wilkot wie co mówi, tez z ogame wiem, że pakty są do niczego nikomu niepotrzebne. No poza paktami taktycznymi, gdzie zdarzało sie podpisać pakcik o nieagresji. Ale czemu nie, może się  to sprawdzi. Mam ze 3 miejsca  muzeach i nikogo do podpisania traktatu, handelek to będzie fikcja pewnie, ze względu na odległości. Nie wiem czy mam jakiegoś Mfa w pobliżu. Jeśli o mnie chodzi, to niech będzie;)


You gotta do what you gotta do.

Offline

 

#7 21-04-08 03:51:41

robaczek653

Economist

Zarejestrowany: 03-04-08
Posty: 40
WWW

Re: pakt?

nio wiekszosc jak narazie jest za wiec niech dyplomata podpisze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swiatxninja.pun.pl www.freegamesjava.pun.pl www.narutoogra.pun.pl www.awfpoznan.pun.pl www.carpteamkonin.pun.pl